מסיר שומנים

מסיר שומנים תעשייתי – D-FOAM PLUS
שימוש במסיר שומנים היא צורה בטוחה ויעילה להסרת השומן הקשה ממגוון רחב של משטחים. שימוש במסיר שומנים איכותי מונע בעיות של סתימות ומפגעי ריח ומונע התפתחות חיידקים מסוכנים בשל הצטברות של שמנים.

אנו משווקים את מסיר השומנים המקצועי  D-FOAM PLUS בו אנו משתמשים בעבודת ניקוי המנדפים, המצריכה שימוש במסיר שומנים הטוב ביותר על מנת לחסוך בזמן ולהקל על העבודה.
D-FOAM PLUS הוא דטרגנט אלקלי מקציף להסרת שומן ולכלוך כבד

  • מתקני בישול , אפייה וטיגון
  • ציוד לעיבוד מזון
  • קירות ומשטחי עבודה בבתי אוכל,מסעדות, בתי מלון ומפעלים

D-FOAM PLUS הוא תכשיר קורוזיבי המכיל סודיום הידרוקסיד וחומרים פעילי שטח אניוניים, מלחים ופוספטים.

מסיר שומנים תעשייתי D-FOAM PLUS מסופק ללקוחותינו כאשר הוא מוכן לשימוש בהקצפה, בטבילה או בהברשה.

ניתן לדלל את מסיר השומנים D-FOAM PLUS עד 10% מהמוצר במים בטמפ' עד 80 מעלות צלזיוס. זמן המגע המומלץ של הסרת השומנים הוא 20 דקות. בכל מקרה בתום הטיפול יש לשטוף היטב במים את האזור שטופל מסיר השומנים D-FOAM PLUS.

 
מסיר שומנים

מסיר שומנים תעשייתי מתאים במיוחד לניקוי מקצועי  של סביבות עבודה גדולות כגון מטבחים תעשייתיים, מטבחים של מסעדות, בתי קפה, בתי מלון, חדרי אירוח ועוד. מסיר שומנים תעשייתי מתאים במיוחד עבור דוודים, הסרת שומן שנגרם כתוצאה מבישול, שומן שהצטבר על מכונות מזון, הסרת שומן שרוף, הסרת פיח ועוד.

בנוסף לכך מסיר שומן תעשייתי מתאים גם לניקוי תנורים, גרילר, ציוד מטבח כגון מחבתות, סירים, כלי נירוסטה שיש בהם הצטברות של שומן או שהם מלוכלכים כתוצאה משומן שרוף.

הסרת שומן בישול, הכוונה לשומן שנוצר כתוצאה מבישול עם שמן היא משימה שיכולה להיראות מורכבת אך אם מוצאים את מסיר שומנים איכותי זו יכולה להפוך למשימה קלה ופשוטה. במטבחים תעשייתיים או מטבחים גדולים כגון בתי חולים, צבא, מוסדות וכדומה, יש צורך בשימוש במסיר שומנים תעשייתי שמתאים במיוחד עבור משטחים גדולים. חשוב לבחור במסיר שומנים איכותי על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

מסיר שומנים תעשייתי מתאים במיוחד עבור מתקני בישול, טיגון ואפייה. חשוב לדעת שמסיר שומנים תעשייתי ואיכותי יכול למנוע מצבים של סתימות, ריחות לא נעימים וגם מונע הצטברות של חיידקים שמתרבים כתוצאה ממשטחים שיש בהם שומן שרוף או הצטברות של שומן על ארובות, מנדפים ואזורים שונים בחלל המטבח. מסיר שומנים הינו הכרחי עבור מטבחים גדולים שכן הוא מסייע במניעת התלקחות אש וכן בשמירה על סטריליות משטחי העבודה במטבח.

במטבחים תעשייתיים שמרביתם עשויים מנירוסטה חשוב להימנע משריטות ולכן חשוב לבחור מסיר שומנים שמתאים לנירוסטה. ניתן לרכוש חומרי ניקוי שניתן למהול אותם במים. מומלץ לא להשתמש בצמר פלדה, מברשות או סקוצ'ים שעלולים לפגום בנירוסטה. ישנם ספוגיות מיוחדות המיועדות לניקוי משטחים אלו.

לאחר סיום פעולת הניקיון מומלץ לייבש היטב את משטחי העבודה באמצעות מטלית יבשה כדי למנוע כתמי חלודה שעלולים להפוך למטרד אם לא מטפלים בהם באופן מיידי.

לסיכום, מומלץ לבחור במסיר שומנים איכותי שמתאים לשימוש במטבחים גדולים של תעשיית המזון. מסיר השומנים צריך להתאים לשימוש נרחב של כלי מטבח כגון סירים, מחבתות, משטחי עבודה ועוד. כמו כן מסיר שומנים מתאים לשימוש גם עבור תנורים, גרילר, מרצפות שומניות , כיריים וכדומה.