שירות החלפת מסננים

שירות החלפת מסננים, מסנן פחם פעיל
אנו מספקים שירות החלפת מסננים במערכות סינון עשן בישול בכל רחבי הארץ בהתאם לתקנות איכות הסביבה.
השירות מוצע במתכונת קבועה בהתאם לחוזה שירות – בה חברתנו מתחייבת לנהל עבור הלקוח
את תהליך ההחלפה בהתאם לנפח הבישול ולסיכום עמו.
חוזה שירות מבטיח תחזוקה מקצועית של המערכות המותקנות, החלפה סדירה ושיטתית של הרכיבים המתכלים,
תחזוקה מונעת להקטנת נזקים וחסכון משמעותי בעלויות המצטברות לאורך זמן.
חוזה שירות הינו המסמך הנדרש ע"י רשויות איכות הסביבה לצורך קבלת אישור עמידה בתקנים.
 
שירות הניתן בתיבת סינון כולל:

♦ החלפת מסנני קרטון מיקרונים
♦ החלפת פילטר שק
♦ שטיפת תאי שיקוע אלקטרוסטטיים
♦ החלפת מסנן פחם פעיל

כל המסננים הינם באיכות גבוהה ועומדים בכל התקנים הנדרשים,
באופן המבטיח פעולה רציפה ואיכותית של מערכות הסינון.

מסננים

מסנני פחם הם מערכת המיועדת לצורך טיפול בפליטת ריחות, גזים וחומרים שונים. אופן הפעולה של מסנן פחם הוא על ידי ספיגת המולקולות על מצע הפחם. מסנני פחם מיועדים עבור טיפול בריחות או בזיהומים שנוצרו במהלך תהליכי ייצור של תעשיות כימיה, תעשיות פרמצבטיקה, מזון ועוד.

מסנני פחם מורכבים מיחידה שלה יש נקבוביות רבות שנועדו לטיפול נגד ריחות ופליטות גז של חומרים אורגניים. מסנני פחם למעשה סופחים את המולקולות שגורמות לזיהום הנוצר על מצע הפחם. קיימים כמה סוגים של מסנני פחם, יש מסננים שמותאמים לתהליכי ספיקת אוויר נמוכה, כמו כן מסנני פחם מותאמים לתהליכי ספיקת אוויר גבוהה וריכוז מזהמים נמוכים.

במטבחים גדולים כגון מטבחים תעשייתיים יש צורך בסינון עשן, ריחות, גזים כדי לאפשר סביבת עבודה נוחה יותר. מסיבה זו מתקינים מנדפים שמטרתם היא סילוק האדים והעשן מחלל המטבח. קיימים תקנים מיוחדים עבור מטבחים גדולים. התקנות קובעות כי יש להתקין מערכת סינון פחם על פי דרישות ספציפיות.

ישנם מקרים בהם יש צורך בהחלפת מסנני פחם במערכות סינון עשן. חשוב שהחלפת מסנני הפחם תיעשה בצורה מקצועית ובהתאם לצרכי הלקוח. חשוב שהמסנן יספק הגנה לעובדים במטבח מפני שאיפת עשן ומפני שריפת שומנים. ישנה חשיבות רבה להחלפה של מסנן הפחם, כאשר המערכת פולטת אוויר מלוכלך זה עלול לגרום לנזקים למנוע. מטרת המערכת היא לסנן את האוויר שנפלט מהמטבח דרך מערכת נידוף העשן. האוויר עובר דרך מערכת מסננים מיוחדת על פי תקנים של משרד איכות הסביבה. קיימת חשיבות רבה לתחזוקה נכונה של המסננים כדי להימנע מתקלות ובעיות שונות, במקרים מסוימים יש צורך בהחלפת מסנן הפחם. ישנן חברות שונות המספקות שירותי החלפת מסננים, חשוב לבחור במסנן איכותי שיבטיח שגרת עבודה תקינה. 

חברת אשכול פתרונות בטיחות בע"מ מספקת מגוון פתרונות מקצועיים בתחומי ניקוי מנדפים, טיפול במערכות נידוף עשן על פי תקן ישראלי ובינלאומי, שירותי החלפת מסננים ועוד. מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח לתת מענה לכל שאלה.

אולי תתעניין גם ב: