צרו קשר

  ּ

  ניקוי מנדפים

  ניקוי מנדפים וארובות – ניקוי איכותי ומקצועי

  כל בעל עסק שיש ברשותו מטבח תעשייתי נדרש על ידי הרשויות השונות לבצע טיפול תקופתי במערכת נידוף עשן הבישול הנקרא "ניקוי מנדפים".

  דרישות תקן

  טיפול זה כולל ניקוי מנדפים וארובות, טיפול במערכת הסינון והוא מבוצע על פי תקן ישראלי 1001-6 ותקן אמריקאי NFPA 96.

  אשכול פתרונות בטיחות בע"מ מבצעת עבור לקוחותיה ניקוי מנדפים במטבחים ומפעלי מזון באמצעות טיפול המתבצע לפי תקן 1001-6/NFPA 96.

  ניקוי המנדפים והארובות מתבצע בהתאמה מלאה לתקנות כיבוי אש ודרישות חברות הביטוח.

  אופן ביצוע פעולת ניקוי המנדפים

  בניגוד לשיטה הידנית, עבודת ניקוי המנדפים באמצעות ציוד זה מבוצעת ללא חריגה מחוקי הבטיחות החדשים, המתייחסים לניקוי מנדפים בגובה ולעבודה בשטח מוקף ואוסרים כניסה פיזית לתעלות המסכנות את בטיחותם האישית של צוות הטכנאים.

  בשיטה האמריקאית, הטכנולוגיה כוללת החדרת מסיר שומנים תעשייתי מוקצף למערכת הנידוף והסרת השומן באמצעות קיטור בלחץ גבוה.

  צוותי החברה המיומנים נעזרים בעת ביצוע ניקוי המנדף בציוד חדיש המאפשר טיפול בתעלות מפותלות עד 28 מטר.

  אשכול פתרונות בטיחות בע"מ מציעה את שירותי ניקוי המנדפים באופן ייחודי בכל רחבי הארץ. הניסיון המצטבר בהפעלת שיטת העבודה וההקפדה על סטנדרטים גבוהים הפכו את החברה למובילה בתחום ניקוי המנדפים.

  ניקוי מנדפים ואף ארובות הינו הכרחי לשם שמירה על היגיינה במקום ומניעת מפגעים כמו שרפות בו. כל עסק אשר כולל מטבח מקצועי כבר יודע על חשיבותה של פעולה זו ויודע כי הרשויות דורשות טיפול תקופתי בכל חלקי מערכת נידוף העשן. חברת אשכול – פתרונות בטיחות בע"מ תשמח לעמוד לרשותכם ולסייע בניקוי ייסודי ומקצועי של המנדפים והארובות שלכם, זאת בהתאמה מלאה לתקן ישראלי 1001-6 ותקן אמריקאי NFPA 96. חברתנו שמה דגש על בטיחותם של לקוחותיה ותעשה את כל האפשרי על מנת להבטיח את ביצועה של עבודה איכותית ויסודית שנועדה להגן על רכוש וחיי אדם כאחד.

  מקפידים על ניקוי מנדפים ושומרים על הבטיחות

  חשוב להבין כי פעולת ניקוי מנדפים הינה חלק בלתי נפרד מן האחריות של כל מטבח תעשייתי, בין אם מנוהל באופן פרטי, עסקי או אפילו מוסדי. זאת לאור העובדה כי זו תהיה אחת מהפעולות החיוניות לשם שמירה על בטיחותם של העובדים, הלקוחות ואף כלל הציוד והמערכות השונות אשר נמצאות בקרבת המנדף.

  החוק במדינת ישראל מחייב את כל המטבחים התעשייתיים לבצע ניקוי של מנדפים אחת לתקופה, זאת מתוך מטרה לבצע את כלל הפעולות האפשריות בכדי למנוע מצבי חירום ושריפות מסוכנות. חשוב להבין כי ניקוי המנדפים אינו אומר כי המטבח שלכם יהיה חסין אש לנצח, על כן יהיה מומלץ להתקין מערכות גילוי וכיבוי אש אשר יתריעו על נוכחותה של שריפה ואף יטפלו בה באופן מיידי, כך יגנו עליכם, עם המטבח עצמו ועל המערכות הסמוכות באזור.

  ניקוי מנדפים מונע אסון

  הזנחה של מנדפים והארובות עשויה להביא להצטברות של חומדים דליקים ושמנים מסוגים שונים. הדבר אינו פוגע רק בהיגיינה של המקום, אלא מציג סכנה ממשית בשעה שניצוץ קטן של אש יגיע למנדף ויבעיר את כולו. הדרך היעילה ביותר למניעת מצב שכזה תעבור דרך ניקוי המנדפים המקצועי והיסודי של חברת אשכול – פתרונות בטיחות בע"מ.

  ניקוי מנדפים לפי תקן

  ניקוי מנדפים לפי תקן ישראלי 1001-6 ותקן אמריקאי NFPA 96 יהיה זה אשר יעניק למטבח התעשייתי שלכם את אחת ההגנות הטובות והיעילות ביותר מפני שריפה. תחזוקה זו חיונית וחייבת להתבצע בצורה מדויקת ויסודית, זאת בכדי למנוע את הצטברותם של חומרים דליקים במנדפים ובקרבת אש. חברת אשכול – פתרונות בטיחות בע"מ תעמוד לשירותכם בכל ותסייע לא רק בניקוי הדרוש למנדפים שלכם, אלא גם בבחירה והתקנה של מערכת גילוי וכיבוי האש המתאימה לכם ביותר.

  חשיבותו של ניקוי מנדפים לפי תקן ישראלי

  כל בעל עסק כבר יודע כי שמירה על תחזוקה שוטפת של המטבח התעשייתי על כל חלקיו הינה חיונית לשם שמירה על היגיינה ובטיחות בהיבטים שונים. על כן, החוק מחייב את בעליו של מטבח תעשייתי לבצע ניקוי מנדפים לפי תקן ישראלי 1001-6. ניקוי אשר עומד בתקן יתבצע בהתאמה מלאה לתקנות כיבוי האש ודרישותיהן של חברות הביטוח. זכרו כי מעבר לחובה החוקית, פעולה זו תגן על הציוד שלכם ותמנע פגיעה וסיכון של חיי אדם.

  כמחצית מהשריפות בבתי העסק השונים בתחום המזון מתחילות במטבח. זאת לאור השימוש הרב באש גבוהה וחזקה לצד טכניקות בישול שונות אשר עשויות לגרום למפגש מצער בין גצי האש לבין הצטברויות השמן במנדף, דבר אשר עלול לגרום להתקלחות רצינית שעשויה להביא לשריפה של המבנה וחלילה פגיעה גם בעובדים ובלקוחות במקום.

  שירותי ניקוי מנדפים מתקדמים

  חשוב להבין כי בחירה בחברה מקצועית ומיומנת כמו אשכול – פתרונות בטיחות בע"מ תהיה זו אשר תעניק לכם את האפשרות ליהנות משירות ניקוי מנדפים יעיל וממוקד. הצוות המקצועי של חברתנו עושה שימוש בציוד חדשני ואיכותי אשר מאפשר טיפול מיומן ויעיל בכל מצבורי השמן אשר מסכנים את המטבח שלכם. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ולקבוע את המועד הבא לניקוי המנדפים החיוני כל כך לבטיחות המטבח שלכם.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ